Škola v přírodě

Zde najdete podrobnější informace ke Škole v přírodě

26.6.2017 –

Všichni jsem se ve zdraví vrátili domů. Zítra se uvidíme ve škole a už jen 3 dny a vysvědčení. Jupí!

POZOR! Odjezd byl posunut na 10.hodinu. Do Dřevčic přijedeme přibližně kolem 12.hodiny. Děti dostanou ve škole oběd. Můžete si je vyzvedávat na zahradě mezi 12:30 -13:30.

25.6.2017 –

Ráno si děti dodělaly potřebné doplňky pro pořádného indiána. Na louce u chaty potom hrály hry. Večer je čeká diskotéka.

24.6.2017 –

Dopoledne jsme procházkou došli na lesní hřiště, kde děti prokazovaly znalosti z oblasti botaniky. V lese si stavěly domečky. Velkým zpestřením dnešního dne byla přednáška člena horské služby. Paní učitelka Dita byla zachráněna záchranářským psem. Většině dětem se domů vůbec nechce. Tak si ještě užijte klidu.

23.6.2017 –

Dnes si děti začaly zdobit kmenové totemy, vyrobily si lapač snů. Díky nepříznivému počasí jsme strávili téměř celý den v chatě. Koordinaci pohybů, rychlost, hbitost, obratnost a vzájemnou spolupráci v kmeni indiáni zúročili v housenkových závodech. Odpoledne děti navštívily americké kasíno a prokázaly svůj důvtip ve vymýšlení příběhů pomocí zadaných slov. Po večeři je v plánu tancování.

22.6.2027 –

Dnešní dopoledne bylo vyhrazeno pro posouzení fyzické zdatnosti- všechny kmeny zvládly úkoly perfektně. Získaly první zuby a korálky na své náhrdelníky. Odpoledne děti „přijely“ na univerzity a opět se musely „předvést“. Tentokrát byly na zkouškách z matematiky, českého jazyka a rétoriky. Počasí se trochu změnilo a večer začalo pršet a bouřit. Všichni už ale leží v postelích a spí.

21.6.2017 –

Ráno jsme splnili první podmínku pro vstup do indiánského kmene- známe druhy ohňů, umíme vysílat kouřové signály a založili jsme kroniky jednotlivých kmenů. Odpoledne jsme pokořili posvátnou horu, vylezli na rozhlednu Královku, osvěžili se zmrzlinou. K večeři si děti opekly výborné masové buřty, bezlepkové. Děti dostaly první pohledy.

20.6.2017 – 11:20 – v pořádku jsme dorazili do cíle.

Děti vás pozdravují, mají se dobře a nic jim nechybí. Aby vám taky měly doma co vyprávět, nebudu se rozepisovat.